Příští zápas

SHK Veselí nad Moravou vs Handball club Zlín, z..

Datum a čas konání: 4.5.2024 09:00

Starší žačky získaly 4 body

Starší žačky si v sobotu 11.11.2023 na sv. Martina zpříjemnily den mimo svatomartinskou pečení i čtyřmi body do tabulky za domácí vítězství nad SHK Kunovicemi a TJ Holešovem.

SHK Veselí nad Moravou – SHK Kunovice 29:25 (17:13)

V prvním zápase proti SHK Kunovicemi nám rozjezd chvíli trval a holky nepřesnou hrou dávaly protihráčkám šanci vytvořit si mírný náskok. Přesto se nám podařilo náskok soupeře vymazat a jít do poločasového vedení 17:13. Na začátku druhého poločasu holky polevily v koncentraci a dovolily soupeři srovnat skóre na 19:19. Pak již domácí tým převzal iniciativu a postupně navyšoval skóre na konečných 29:25.

Sestava: Malůšová – Zubíková (5), Brablcová (2), Zajícová (3), Sládková, Matějná, Šantavá, Konečná, Menšíková (3), Helísková (6), Bočková, Šebestová (4), Kočišová (5), Petříková (1), vedoucí družstva – Fišera Martin, trenér - Dufek Stanislav

SHK Veselí nad Moravou – TJ Holešov 33:3 (19:3)

Tento zápas byl od úvodních minut v naší režii. Po vytvoření dostatečného náskoku dostala příležitost si zahrát celá lavička. A potřebnou minutáž na hřišti si užila i děvčata, která ve vyrovnaných zápasech tolik času na hřišti nedostávají. Poločasový výsledek 19:3 holky ve druhém poločase navýšily o 14 branek a přitom žádnou branku již inkasovaly. Konec zápasu skončil výsledkem 33:3.

Sestava: Malůšová – Zubíková (4), Brablcová (3), Zajícová (2), Sládková (1), Matějná (3), Šantavá (1), Konečná (1), Menšíková (1), Helísková (6), Bočková, Šebestová (7), Kočišová (4), Petříková, vedoucí družstva – Fišera Martin, trenér - Dufek Stanislav