Příští zápas

SHK Veselí nad Moravou vs Lesana Zubří

Datum a čas konání: 25.5.2024 09:00

Starší žačky v domácím dvojutkání nebodovaly

V sobotu 30. 9. 2023 se ve Veselí nad Moravou konaly Andělské hody a mimo to starší žačky sehrály první dvojutkání 2. kola na domácí palubovce.

SHK Veselí nad Moravou – HC Zlín „A“ 23:32 (11:17)

V prvním zápase poměřily veselanky síly s družstvem Handball clubu Zlín „A“. Začátek zápasu byl vyrovnaný a do 10. minuty jsme si drželi těsné jednobrankové vedení 6:5. Pak již zlíňačky převzaly otěže zápasu do svých rukou a postupně navyšovaly skóre na konečných 23:32 (11:17).

Sestava: Supová, Malůšová – Bachanová (1), Brablcová, Bočková, Zajícová (1), Jandzíková (4), Konečná, Sládková (1), Šantavá, Helísková (5), Šebestová (1), Petříková (1), Kočišová (9), vedoucí družstva – Brablcová Andrea, trenér - Dufek Stanislav

SHK Veselí nad Moravou – Lesana Zubří 20:27 (11:16)

Ve druhém zápase proti Lesaně Zubří jsme se soupeřem udrželi krok do 6. minuty a stavu 3:4 a po té následoval podobný scénář jako proti Zlínu. Poločas veselanky prohrály 11:16. Ve druhém poločase se holky pokusily výsledek zvrátit a mezi 10. – 20. minutou vstřelily 5 branek a snížily na 20:23. Děvčatům postupně ubývaly síly, kupily technické chyby a nepřesnou střelbou se připravily o zdramatizování zápasu. I druhý domácí zápas prohrály 20:27.

Sestava: Supová, Malůšová – Bachanová (1), Brablcová, Bočková, Zajícová (5), Jandzíková (2), Konečná (1), Sládková (1), Šantavá, Helísková (2), Šebestová (3), Petříková, Kočišová (5), vedoucí družstva – Brablcová Andrea, trenér - Dufek Stanislav

„Družstva Zlína a Zubří nás přehrála svou trpělivější a důraznější obranou a proměňováním svých šancí. Naše hra postrádala více bojovného ducha a chuti po vítězství. V zápasech byly momenty, které jsme od holek očekávali. Budeme doufat a věřit, že v příštích kolech navážeme na ty lepší věci a budeme i vyhrávat.“ zhodnotil dvojzápas trenér Staňa Dufek.

Děkujeme všem fanouškům, kteří zamířili v tento slavnostní den do Sportovní haly podpořit naše děvčata.

Další kolo sehrají starší žačky dne 14. 10. 2023 ve Zlíně, kde sehrají utkání s HC Zlínem „B“ a DHK Zorou Olomouc „A“.