SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
18.05.2018

Rozhodne se v sobotu, Panenky dnes nedaly Olomouci šanci!

Druhý zápas o 3. místo v soutěži žen měl až nečekaně jednoznačný průběh. Naše hráčky po přesvědčivém výkonu vyhrály osmibrankovým rozdílem. Srovnaly tak stav série na 1:1 na zápasy.

SHK Veselí nad Moravou  - DHK Zora Olomouc 31:23 (16:10)

Až poslední možný, tedy třetí zápas, rozhodne o držitelkách bronzových medailí. Veselanky totiž druhý zápas série v domácí hale jasně ovládly a už od úvodních minut kráčely za srovnáním série na 1:1. Vyrovnaný stav byl jen do 4. minuty (2:2), pak se ale Veselské Panenky utrhly a odskočily až na 9:2 v 17. minutě. Od tohoto okamžiku si domácí celek vysoký náskok udržoval až po zbytek utkání a 3 minuty před koncem vedl dokonce jedenáctibrankovým rozdílem. V samotném závěru zápasu odehrál domácí tým výhradně s dorostenkami, což Olomouc využila ke zkorigování konečného stavu. Utkání se hrálo ve velmi bouřlivé atmosféře, na které se podíleli rovnou měrou fanoušci obou týmů. Rozhodující zápas se hraje v sobotu ve Veselí nad Moravou od 18 hodin.

Jan Hegar (trenér DHK Zora Olomouc): Blahopřeji domácím k zaslouženému vítězství. Naprosto jsme zaspali úvod zápasu. Zklamaly mne výkony spojek kromě Kubáčkové a Kašpárkové. To se projevilo v konečném výsledku.

Ľuboš Hudák (trenér SHK Veselí nad Moravou): Byli jsme dost pod tlakem, protože jsme potřebovali vyhrát. Zahráli jsme podobný poločas, jak minulý týden v Olomouci. Ve druhé půli jsme si ale tentokrát dali pozor na to, abychom neměli hluchou pasáž. Dobře jsme bránili, náskok jsme si pohlídali až do konce.

Sestava a branky Veselí: Lekešová, Hřebejková – Olšovská 6, Zemčíková, Novotná 5, Větříšková, Lukšíková 1, Vinklárková 4, Šustková 6, Klimešová K., Klimešová A. 1/1, Divílková, Kutálková, Soldánová 1, Veselková 7/2.

Nejlepší střelkyně Olomouce: Kubáčková 7, Kašpárková 5, Chlandová 3.
Sedmičky: 4/3:1/1.
Vyloučení: 3/4.
Rozhodčí: Kozler, Zych.
520 diváků.
Stav série 1:1.

Fotky ke stažení najdete tady: https://uloz.to/!VCFIAinN9VNR/vyber-zip

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem