SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
01.02.2018

Na ženy čeká těžký zápas v Šaľe

Po celý únor neuvidí fanoušci veselské házené své hráčky v domácí hale. Naše ženy totiž čekají duely v Šaľe, Michalovcích a Olomouci. V jednom kole budou stát kvůli lichému počtu účastníků MOL ligy.
Hned na úvod čeká na naše házenkářky těžký zápas na jihu Slovenska. Na palubovce pátého celku MOL ligy Duslo Šaľa by přesto rády odčinily domácí prohru z podzimu 22:23 a na Slovácko se vracely alespoň s bodovým ziskem.
„Prohra se Šaľou mne z celého podzimu mrzela nejvíc. Velmi rádi bychom ji nyní odčinili. Bude to ale velmi těžké. Šaľa je v domácím prostředí velmi silným týmem. Pokud tam budeme chtít uspět, budeme tam muset podat zřejmě nejlepší výkon, jaký jsme zatím v této sezóně podali,“ prorokuje před šlágrem 16. kola trenér Veselanek Ľuboš Hudák.
S hodně rozporuplnými pocity se bude do Šaľe vracet ostrá spojka Veselí Eva Veselková. Dlouhých devět let totiž hájila barvy tohoto celku. „Bude to vůbec poprvé, co budu hrát v Šaľe, a nebudu mít na sobě dres domácího klubu. S bývalými spoluhráčkami se trochu hecujeme, ale nic vyhroceného to rozhodně není. Určitě si budeme muset dávat pozor na jejich spojky, a to nejen na Karin Bujnochovou, které se teď herně daří. Na křídle je taky hodně nebezpečná Lívia Klučková. Šaľa hraje rychlou házenou a má silný kádr. Určitě tam ale nejedeme prohrát, věřím, že se diváci mohou těšit na zajímavou házenou,“ je přesvědčena Veselková.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem