SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo

Výsledky

1. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
30. 08. 2019 18:00 SHK Veselí nad Moravou HK Slovan Duslo Šaľa (14:15) 27:29
31. 08. 2019 14:00 DHK Zora Olomouc DHC Sokol Poruba (12:10) 24:27
31. 08. 2019 16:00 MŠK Dunajská Streda DHK Baník Most (10:21) 22:41
31. 08. 2019 17:00 DHC Slavia Praha Sokol Písek (13:10) 22:22
31. 08. 2019 17:30 Iuventa Michalovce HK Hodonín (20:9) 37:18
31. 08. 2019 18:00 HC Zlín ŠŠK Prešov (16:11) 29:28
31. 08. 2019 18:00 HC Sporta Hlohovec HK Sokol RMK Bánovce n.B (16:10) 29:24
2. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
06. 09. 2019 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B HC Zlín (9:8) 18:26
07. 09. 2019 15:00 Sokol Písek HK Hodonín (14:11) 27:25
07. 09. 2019 17:30 ŠŠK Prešov DHK Zora Olomouc (11:15) 23:30
07. 09. 2019 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa Iuventa Michalovce (9:11) 21:25
07. 09. 2019 18:45 DHC Slavia Praha MŠK Dunajská Streda (19:16) 40:28
08. 09. 2019 18:00 DHC Sokol Poruba SHK Veselí nad Moravou (13:9) 27:25
11. 09. 2019 18:00 HC Sporta Hlohovec DHK Baník Most (10:20) 21:44
3. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
11. 09. 2019 17:30 Iuventa Michalovce DHC Sokol Poruba (16:10) 31:21
13. 09. 2019 18:00 SHK Veselí nad Moravou ŠŠK Prešov (16:13) 27:25
14. 09. 2019 17:30 DHK Zora Olomouc HK Sokol RMK Bánovce n.B (20:11) 41:24
14. 09. 2019 17:30 HK Hodonín HK Slovan Duslo Šaľa (11:16) 26:27
15. 09. 2019 16:00 MŠK Dunajská Streda Sokol Písek (13:16) 27:35
15. 09. 2019 18:00 HC Zlín DHK Baník Most (7:17) 22:34
18. 09. 2019 19:00 HC Sporta Hlohovec DHC Slavia Praha (12:12) 21:25
4. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
20. 09. 2019 17:30 ŠŠK Prešov Iuventa Michalovce (6:13) 17:28
20. 09. 2019 18:00 DHC Sokol Poruba HK Hodonín (14:10) 30:15
20. 09. 2019 18:30 HK Sokol RMK Bánovce n.B SHK Veselí nad Moravou (13:24) 21:42
21. 09. 2019 15:00 Sokol Písek HK Slovan Duslo Šaľa (16:16) 26:25
21. 09. 2019 18:00 DHK Baník Most DHK Zora Olomouc (14:13) 32:27
21. 09. 2019 18:30 HC Zlín DHC Slavia Praha (10:14) 22:27
22. 09. 2019 15:00 MŠK Dunajská Streda HC Sporta Hlohovec (18:12) 33:26
5. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
04. 10. 2019 17:30 HK Hodonín ŠŠK Prešov (12:12) 23:26
05. 10. 2019 17:00 SHK Veselí nad Moravou DHK Baník Most (12:14) 23:32
05. 10. 2019 17:30 Iuventa Michalovce HK Sokol RMK Bánovce n.B (26:9) 46:20
05. 10. 2019 17:30 DHK Zora Olomouc DHC Slavia Praha (14:15) 26:25
05. 10. 2019 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHC Sokol Poruba (9:8) 24:19
05. 10. 2019 18:00 HC Sporta Hlohovec Sokol Písek (13:13) 20:31
06. 10. 2019 18:00 HC Zlín MŠK Dunajská Streda (10:8) 29:21
6. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
12. 10. 2019 15:00 Sokol Písek DHC Sokol Poruba (13:15) 25:33
12. 10. 2019 16:00 MŠK Dunajská Streda DHK Zora Olomouc (13:14) 25:26
12. 10. 2019 17:30 ŠŠK Prešov HK Slovan Duslo Šaľa (8:10) 20:27
12. 10. 2019 18:00 DHK Baník Most Iuventa Michalovce (15:16) 26:25
12. 10. 2019 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B HK Hodonín (7:13) 18:36
12. 10. 2019 18:00 HC Sporta Hlohovec HC Zlín (10:19) 25:33
13. 10. 2019 17:00 DHC Slavia Praha SHK Veselí nad Moravou (13:12) 28:24
7. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
19. 10. 2019 17:00 SHK Veselí nad Moravou MŠK Dunajská Streda - : - - : -
19. 10. 2019 17:30 Iuventa Michalovce DHC Slavia Praha (13:14) 26:26
19. 10. 2019 17:30 DHK Zora Olomouc HC Sporta Hlohovec - : - - : -
19. 10. 2019 17:30 HK Hodonín DHK Baník Most (11:18) 26:36
19. 10. 2019 18:00 DHC Sokol Poruba ŠŠK Prešov - : - - : -
19. 10. 2019 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : -
19. 10. 2019 18:00 HC Zlín Sokol Písek - : - - : -
8. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
26. 10. 2019 15:00 Sokol Písek ŠŠK Prešov - : - - : -
26. 10. 2019 16:00 MŠK Dunajská Streda Iuventa Michalovce - : - - : -
26. 10. 2019 17:30 HK Hodonín DHC Slavia Praha - : - - : -
26. 10. 2019 18:00 DHK Baník Most HK Slovan Duslo Šaľa - : - - : -
26. 10. 2019 18:00 HC Sporta Hlohovec SHK Veselí nad Moravou - : - - : -
26. 10. 2019 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B DHC Sokol Poruba - : - - : -
27. 10. 2019 18:00 HC Zlín DHK Zora Olomouc - : - - : -
9. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
02. 11. 2019 17:00 SHK Veselí nad Moravou HC Zlín - : - - : -
02. 11. 2019 17:30 ŠŠK Prešov HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : -
02. 11. 2019 17:30 Iuventa Michalovce HC Sporta Hlohovec - : - - : -
02. 11. 2019 17:30 DHK Zora Olomouc Sokol Písek - : - - : -
02. 11. 2019 17:30 HK Hodonín MŠK Dunajská Streda - : - - : -
02. 11. 2019 18:00 DHC Sokol Poruba DHK Baník Most - : - - : -
02. 11. 2019 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slavia Praha - : - - : -
10. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
09. 11. 2019 15:00 Sokol Písek HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : -
09. 11. 2019 16:00 MŠK Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa - : - - : -
09. 11. 2019 17:30 DHK Zora Olomouc SHK Veselí nad Moravou - : - - : -
09. 11. 2019 18:00 DHK Baník Most ŠŠK Prešov - : - - : -
09. 11. 2019 18:00 HC Zlín Iuventa Michalovce - : - - : -
09. 11. 2019 18:00 HC Sporta Hlohovec HK Hodonín - : - - : -
10. 11. 2019 17:00 DHC Slavia Praha DHC Sokol Poruba - : - - : -
11. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
16. 11. 2019 17:00 SHK Veselí nad Moravou Sokol Písek - : - - : -
16. 11. 2019 17:30 ŠŠK Prešov DHC Slavia Praha - : - - : -
16. 11. 2019 17:30 Iuventa Michalovce DHK Zora Olomouc - : - - : -
16. 11. 2019 18:00 DHC Sokol Poruba MŠK Dunajská Streda - : - - : -
16. 11. 2019 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa HC Sporta Hlohovec - : - - : -
16. 11. 2019 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B DHK Baník Most - : - - : -
16. 11. 2019 18:30 HK Hodonín HC Zlín - : - - : -
12. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
30. 11. 2019 15:00 Sokol Písek DHK Baník Most - : - - : -
30. 11. 2019 16:00 MŠK Dunajská Streda ŠŠK Prešov - : - - : -
30. 11. 2019 17:00 SHK Veselí nad Moravou Iuventa Michalovce - : - - : -
30. 11. 2019 17:30 DHK Zora Olomouc HK Hodonín - : - - : -
30. 11. 2019 18:00 HC Sporta Hlohovec DHC Sokol Poruba - : - - : -
01. 12. 2019 17:00 DHC Slavia Praha HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : -
01. 12. 2019 18:00 HC Zlín HK Slovan Duslo Šaľa - : - - : -
13. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
06. 12. 2019 17:30 HK Hodonín SHK Veselí nad Moravou - : - - : -
07. 12. 2019 17:30 ŠŠK Prešov HC Sporta Hlohovec - : - - : -
07. 12. 2019 17:30 Iuventa Michalovce Sokol Písek - : - - : -
07. 12. 2019 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHK Zora Olomouc - : - - : -
07. 12. 2019 18:00 DHK Baník Most DHC Slavia Praha - : - - : -
07. 12. 2019 18:00 DHC Sokol Poruba HC Zlín - : - - : -
07. 12. 2019 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B MŠK Dunajská Streda - : - - : -
14. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
11. 12. 2019 17:30 HK Hodonín Iuventa Michalovce - : - - : -
14. 12. 2019 15:00 Sokol Písek DHC Slavia Praha - : - - : -
14. 12. 2019 17:30 ŠŠK Prešov HC Zlín - : - - : -
14. 12. 2019 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa SHK Veselí nad Moravou - : - - : -
14. 12. 2019 18:00 DHK Baník Most MŠK Dunajská Streda - : - - : -
14. 12. 2019 18:00 DHC Sokol Poruba DHK Zora Olomouc - : - - : -
14. 12. 2019 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B HC Sporta Hlohovec - : - - : -
15. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
04. 01. 2020 16:00 MŠK Dunajská Streda DHC Slavia Praha - : - - : -
04. 01. 2020 17:00 SHK Veselí nad Moravou DHC Sokol Poruba - : - - : -
04. 01. 2020 17:30 Iuventa Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa - : - - : -
04. 01. 2020 17:30 DHK Zora Olomouc ŠŠK Prešov - : - - : -
04. 01. 2020 17:30 HK Hodonín Sokol Písek - : - - : -
04. 01. 2020 18:00 DHK Baník Most HC Sporta Hlohovec - : - - : -
04. 01. 2020 18:00 HC Zlín HK Sokol RMK Bánovce n.B - : - - : -
16. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
11. 01. 2020 15:00 Sokol Písek MŠK Dunajská Streda - : - - : -
11. 01. 2020 17:30 ŠŠK Prešov SHK Veselí nad Moravou - : - - : -
11. 01. 2020 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa HK Hodonín - : - - : -
11. 01. 2020 18:00 DHK Baník Most HC Zlín - : - - : -
11. 01. 2020 18:00 DHC Sokol Poruba Iuventa Michalovce - : - - : -
11. 01. 2020 18:00 HK Sokol RMK Bánovce n.B DHK Zora Olomouc - : - - : -
12. 01. 2020 17:00 DHC Slavia Praha HC Sporta Hlohovec - : - - : -

Hlavní partneři

Omina sport
VHS Břeclav
Salix International
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem