SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo

st. dorostenky


st. dorostenky 2015-2016

Aktuality


1img-7910

Panenky postoupily do finálového turnaje Českého poháru

15.12.2017
Ženy SHK Veselí nad Moravou si po Porubě jako druhý tým zajistily postup mezi čtveřici finalistů Českého poháru. O postupu rozhodl jejich dnešní duel s Hodonínem. SHK Veselí nad Moravou – HK Hodonín 29:18 (14:9) Veselanky od úvodu zápasu byly lepším týmem, a i přes několik počátečních chyb neustále zvyšovaly sv…
1img-1392

Ženy čeká boj o postup mezi nejlepší čtveřici Českého poháru

14.12.2017
Po reprezentační přestávce, v níž české házenkářky vybojovaly na mistrovství světa v Německu 8. místo, se opět pozornost fanoušků přesune na tuzemské palubovky. Už dnes začne čtvrtfinále Českého poháru soubojem Poruby a Olomouce. Na naše hráčky čeká regionální derby s Hodonínem v pátek od 18 hodin,…
1turnaj

XXII. Ročník Mikulášského turnaje mini - žaček

08.12.2017
Pátek 8.12.2017                                               1. 15:30 16:00   SKH Velká n. Vel. Junior Zlín B   2. 16:00 …

Všechny aktuality

Tabulka


Pořadí Tým Z V R P Skóre +/- Body

Výsledky

1. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
20. 09. 2014 16:30 DHC Sokol Poruba DHC Slavia Praha (14:13) 25:24
20. 09. 2014 17:00 SHK Veselí nad Moravou Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (12:10) 28:23
20. 09. 2014 17:30 HK Slávia Partizánske Iuventa Michalovce (10:12) 18:29
20. 09. 2014 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHK Zora Olomouc (10:8) 23:21
21. 09. 2014 15:00 HC Zlín Sokol Písek (12:7) 25:15
28. 10. 2014 18:00 DHK Baník Most ŠKP Bratislava (20:8) 41:13
05. 09. 2015 15:00 Sokol Písek HC Plzeň (13:15) 26:26
05. 09. 2015 16:00 HC Zlín ŠKP Bratislava (12:8) 29:21
05. 09. 2015 17:30 Iuventa Michalovce DHK Zora Olomouc (14:10) 34:20
05. 09. 2015 18:00 DHC Sokol Poruba Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (19:7) 36:18
05. 09. 2015 18:00 HK Slávia Partizánske DHC Slavia Praha (10:21) 16:36
06. 09. 2015 17:00 SHK Veselí nad Moravou HK Slovan Duslo Šaľa (13:13) 27:28
2. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
27. 09. 2014 17:30 Iuventa Michalovce Sokol Písek (17:11) 34:24
27. 09. 2014 17:30 HK Slávia Partizánske SHK Veselí nad Moravou (7:12) 20:20
27. 09. 2014 17:30 DHK Zora Olomouc HC Zlín (7:11) 18:23
27. 09. 2014 18:00 DHK Baník Most HK Slovan Duslo Šaľa (15:17) 31:31
28. 09. 2014 17:00 DHC Slavia Praha ŠKP Bratislava (12:9) 31:17
22. 02. 2015 14:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Sokol Poruba (7:14) 19:29
12. 09. 2015 17:30 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHK Zora Olomouc (12:17) 24:32
12. 09. 2015 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa HK Slávia Partizánske (13:12) 23:21
12. 09. 2015 18:00 DHC Sokol Poruba Sokol Písek (20:10) 39:20
12. 09. 2015 18:00 ŠKP Bratislava Iuventa Michalovce (10:17) 24:30
13. 09. 2015 16:00 HC Plzeň DHK Baník Most (4:18) 8:35
13. 09. 2015 17:00 DHC Slavia Praha HC Zlín (17:5) 34:21
3. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
04. 09. 2014 15:00 Sokol Písek DHK Zora Olomouc (13:10) 25:22
04. 09. 2014 16:00 HC Zlín DHK Baník Most (8:19) 22:30
04. 09. 2014 16:30 DHC Sokol Poruba HK Slávia Partizánske (16:13) 30:24
04. 09. 2014 17:00 SHK Veselí nad Moravou Iuventa Michalovce (17:14) 29:33
04. 09. 2014 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slavia Praha (14:12) 27:29
04. 09. 2014 18:00 ŠKP Bratislava Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (8:14) 16:30
19. 09. 2015 15:00 Sokol Písek Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (10:13) 21:29
19. 09. 2015 17:00 SHK Veselí nad Moravou HC Plzeň (18:12) 34:22
19. 09. 2015 17:30 Iuventa Michalovce DHC Slavia Praha (16:14) 31:24
19. 09. 2015 17:30 DHK Zora Olomouc ŠKP Bratislava (15:6) 38:18
19. 09. 2015 18:00 DHK Baník Most DHC Sokol Poruba (15:12) 27:23
20. 09. 2015 17:00 HC Zlín HK Slovan Duslo Šaľa (10:9) 22:17
4. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
19. 09. 2014 17:00 DHC Slavia Praha HC Zlín (14:14) 31:25
05. 10. 2014 17:15 DHK Baník Most Sokol Písek (16:10) 35:19
15. 10. 2014 17:30 Iuventa Michalovce DHK Zora Olomouc (17:17) 37:30
18. 10. 2014 17:30 HK Slávia Partizánske ŠKP Bratislava (15:13) 37:17
18. 10. 2014 18:00 SHK Veselí nad Moravou DHC Sokol Poruba (12:9) 27:19
18. 10. 2014 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HK Slovan Duslo Šaľa (11:16) 21:34
26. 09. 2015 15:00 Sokol Písek DHK Baník Most (11:18) 19:31
26. 09. 2015 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa Iuventa Michalovce (11:15) 22:31
26. 09. 2015 18:00 HC Plzeň HK Slávia Partizánske (10:18) 21:32
27. 09. 2015 17:00 DHC Slavia Praha DHK Zora Olomouc (16:11) 31:23
27. 09. 2015 17:30 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov ŠKP Bratislava (17:17) 31:30
27. 09. 2015 18:00 DHC Sokol Poruba SHK Veselí nad Moravou (19:12) 35:22
5. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
22. 10. 2014 17:30 DHK Zora Olomouc DHK Baník Most (10:13) 18:24
22. 10. 2014 18:00 DHC Sokol Poruba Iuventa Michalovce (8:10) 22:22
25. 10. 2014 15:00 Sokol Písek DHC Slavia Praha (10:16) 21:27
25. 10. 2014 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa HK Slávia Partizánske (17:12) 33:22
25. 10. 2014 18:00 ŠKP Bratislava SHK Veselí nad Moravou (7:15) 19:37
26. 10. 2014 16:00 HC Zlín Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (11:11) 25:17
02. 10. 2015 17:00 HC Zlín HC Plzeň (18:10) 32:21
02. 10. 2015 18:00 DHK Baník Most Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (18:10) 39:20
02. 10. 2015 18:00 SHK Veselí nad Moravou Sokol Písek (16:11) 30:28
02. 10. 2015 18:00 HK Slávia Partizánske DHC Sokol Poruba (8:11) 20:25
02. 10. 2015 18:00 DHK Zora Olomouc HK Slovan Duslo Šaľa (9:9) 22:21
02. 10. 2015 18:00 ŠKP Bratislava DHC Slavia Praha (14:20) 25:33
6. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
28. 09. 2014 14:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov Sokol Písek (10:11) 20:20
31. 10. 2014 16:30 DHC Sokol Poruba ŠKP Bratislava (24:4) 45:11
01. 11. 2014 17:00 SHK Veselí nad Moravou HK Slovan Duslo Šaľa (15:14) 34:28
01. 11. 2014 17:00 HK Slávia Partizánske HC Zlín (13:9) 29:21
01. 11. 2014 17:30 Iuventa Michalovce DHK Baník Most (9:8) 21:19
02. 11. 2014 18:00 DHC Slavia Praha DHK Zora Olomouc (16:8) 35:15
28. 09. 2015 17:30 HC Plzeň Iuventa Michalovce (10:17) 20:37
14. 10. 2015 18:00 DHK Baník Most SHK Veselí nad Moravou (16:8) 32:19
17. 10. 2015 15:00 Sokol Písek HK Slávia Partizánske (7:17) 18:27
17. 10. 2015 17:30 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Slavia Praha (10:14) 20:31
17. 10. 2015 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa ŠKP Bratislava (16:10) 38:18
17. 10. 2015 18:00 DHC Sokol Poruba HC Zlín (14:9) 26:22
7. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
07. 11. 2014 18:30 ŠKP Bratislava Iuventa Michalovce (12:20) 16:39
08. 11. 2014 15:00 Sokol Písek HK Slávia Partizánske (13:11) 21:20
08. 11. 2014 17:30 DHK Zora Olomouc Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (16:13) 30:19
08. 11. 2014 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHC Sokol Poruba (16:14) 31:26
08. 11. 2014 18:00 DHK Baník Most DHC Slavia Praha (12:14) 25:26
09. 11. 2014 16:00 HC Zlín SHK Veselí nad Moravou (11:11) 24:24
24. 10. 2015 17:30 Iuventa Michalovce DHC Sokol Poruba (13:9) 24:20
24. 10. 2015 17:30 DHK Zora Olomouc HC Plzeň (13:8) 29:18
25. 10. 2015 15:00 SHK Veselí nad Moravou Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (9:7) 24:24
25. 10. 2015 17:00 DHC Slavia Praha HK Slovan Duslo Šaľa (16:14) 36:27
25. 10. 2015 17:00 HC Zlín Sokol Písek (22:12) 39:22
12. 12. 2015 18:00 HK Slávia Partizánske DHK Baník Most (16:16) 28:26
8. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
02. 11. 2014 16:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHK Baník Most (11:13) 18:24
12. 11. 2014 17:30 Iuventa Michalovce DHC Slavia Praha (17:11) 34:23
12. 11. 2014 18:00 DHC Sokol Poruba HC Zlín (15:7) 22:16
15. 11. 2014 15:00 ŠKP Bratislava HK Slovan Duslo Šaľa (11:21) 26:45
15. 11. 2014 17:00 SHK Veselí nad Moravou Sokol Písek (17:11) 31:20
15. 11. 2014 17:00 HK Slávia Partizánske DHK Zora Olomouc (8:16) 20:30
27. 09. 2015 18:00 Sokol Písek Iuventa Michalovce (7:16) 17:30
28. 10. 2015 17:30 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HK Slovan Duslo Šaľa (8:10) 18:29
28. 10. 2015 18:00 DHC Sokol Poruba DHK Zora Olomouc (17:12) 28:23
28. 10. 2015 18:00 DHK Baník Most HC Zlín (19:9) 29:20
28. 10. 2015 18:00 SHK Veselí nad Moravou HK Slávia Partizánske (10:11) 19:26
17. 11. 2015 13:00 HC Plzeň ŠKP Bratislava (10:8) 22:13
9. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
19. 11. 2014 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa Iuventa Michalovce (14:14) 31:31
19. 11. 2014 18:00 DHK Baník Most HK Slávia Partizánske (13:12) 27:22
21. 11. 2014 18:00 Sokol Písek DHC Sokol Poruba (11:17) 19:32
21. 11. 2014 18:00 DHK Zora Olomouc SHK Veselí nad Moravou (15:12) 30:24
23. 11. 2014 18:00 HC Zlín ŠKP Bratislava (28:8) 51:13
21. 12. 2014 18:00 DHC Slavia Praha Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (17:11) 34:20
29. 10. 2015 20:00 ŠKP Bratislava DHC Sokol Poruba (11:16) 27:32
31. 10. 2015 16:00 HC Zlín SHK Veselí nad Moravou (10:10) 22:18
31. 10. 2015 17:30 Iuventa Michalovce DHK Baník Most (17:11) 28:22
31. 10. 2015 17:30 DHK Zora Olomouc Sokol Písek (16:13) 30:20
31. 10. 2015 18:00 HK Slávia Partizánske Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (19:10) 35:23
01. 11. 2015 17:00 DHC Slavia Praha HC Plzeň (14:12) 35:22
10. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
10. 01. 2015 15:00 ŠKP Bratislava Sokol Písek (12:17) 24:32
10. 01. 2015 17:00 SHK Veselí nad Moravou DHK Baník Most (11:14) 22:28
10. 01. 2015 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa HC Zlín (20:13) 31:25
10. 01. 2015 18:00 DHC Sokol Poruba DHK Zora Olomouc (15:13) 27:25
10. 01. 2015 18:00 HK Slávia Partizánske DHC Slavia Praha (11:18) 24:33
10. 01. 2015 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov Iuventa Michalovce (10:14) 20:27
07. 11. 2015 17:00 SHK Veselí nad Moravou Iuventa Michalovce (11:17) 25:32
07. 11. 2015 17:00 Sokol Písek ŠKP Bratislava (16:13) 32:25
07. 11. 2015 17:30 HC Plzeň HK Slovan Duslo Šaľa (12:14) 18:27
07. 11. 2015 18:00 DHK Baník Most DHK Zora Olomouc (19:13) 35:23
07. 11. 2015 18:00 DHC Sokol Poruba DHC Slavia Praha (13:14) 23:24
07. 11. 2015 18:00 HK Slávia Partizánske HC Zlín (13:9) 23:17
11. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
14. 01. 2015 17:30 DHC Slavia Praha SHK Veselí nad Moravou (13:12) 29:22
14. 01. 2015 18:00 HK Slávia Partizánske Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (15:12) 32:23
14. 01. 2015 18:00 DHK Zora Olomouc ŠKP Bratislava (15:9) 35:14
17. 01. 2015 15:00 Sokol Písek HK Slovan Duslo Šaľa (10:17) 22:34
17. 01. 2015 18:00 DHK Baník Most DHC Sokol Poruba (16:12) 28:24
18. 01. 2015 17:00 HC Zlín Iuventa Michalovce (12:16) 26:30
11. 11. 2015 17:30 Iuventa Michalovce HK Slávia Partizánske (19:11) 37:17
21. 11. 2015 17:15 ŠKP Bratislava DHK Baník Most (12:17) 19:35
21. 11. 2015 17:30 DHK Zora Olomouc SHK Veselí nad Moravou (21:12) 34:25
21. 11. 2015 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHC Sokol Poruba (14:16) 26:26
22. 11. 2015 14:00 HC Zlín Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (14:9) 26:16
22. 11. 2015 17:00 DHC Slavia Praha Sokol Písek (19:9) 42:24
12. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
23. 01. 2015 16:30 DHC Slavia Praha DHC Sokol Poruba (12:13) 19:25
24. 01. 2015 15:00 Sokol Písek HC Zlín (13:14) 25:24
24. 01. 2015 16:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov SHK Veselí nad Moravou (15:13) 23:20
24. 01. 2015 17:30 Iuventa Michalovce HK Slávia Partizánske (13:8) 25:22
24. 01. 2015 17:30 DHK Zora Olomouc HK Slovan Duslo Šaľa (19:11) 29:28
24. 01. 2015 18:30 ŠKP Bratislava DHK Baník Most (5:20) 13:41
03. 10. 2015 15:00 HC Plzeň Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (6:11) 16:20
04. 12. 2015 18:00 HK Slávia Partizánske DHK Zora Olomouc (10:7) 20:19
05. 12. 2015 15:00 Sokol Písek HK Slovan Duslo Šaľa (13:17) 23:33
05. 12. 2015 17:00 SHK Veselí nad Moravou ŠKP Bratislava (17:15) 25:25
05. 12. 2015 18:00 DHK Baník Most DHC Slavia Praha (15:9) 23:20
06. 12. 2015 16:00 HC Zlín Iuventa Michalovce (11:15) 18:31
13. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
31. 01. 2015 HK Slovan Duslo Šaľa DHK Baník Most (10:12) 21:22
31. 01. 2015 15:00 ŠKP Bratislava DHC Slavia Praha (15:22) 23:51
31. 01. 2015 17:00 SHK Veselí nad Moravou HK Slávia Partizánske (13:11) 25:22
31. 01. 2015 18:00 DHC Sokol Poruba Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (20:7) 34:13
31. 01. 2015 18:00 Sokol Písek Iuventa Michalovce (10:12) 24:24
01. 02. 2015 17:30 HC Zlín DHK Zora Olomouc (15:13) 25:23
13. 11. 2015 17:30 HC Plzeň DHC Sokol Poruba (7:19) 17:34
05. 01. 2016 17:30 Iuventa Michalovce Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (17:10) 31:23
09. 01. 2016 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHK Baník Most (12:14) 21:26
09. 01. 2016 18:00 ŠKP Bratislava HK Slávia Partizánske (11:16) 24:33
10. 01. 2016 17:00 DHC Slavia Praha SHK Veselí nad Moravou (16:14) 35:22
10. 01. 2016 17:30 DHK Zora Olomouc HC Zlín (9:6) 17:15
14. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
04. 02. 2015 18:00 HK Slávia Partizánske DHC Sokol Poruba (10:14) 19:24
07. 02. 2015 17:30 DHK Zora Olomouc Sokol Písek (14:11) 29:23
07. 02. 2015 18:00 DHK Baník Most HC Zlín (14:10) 34:17
07. 02. 2015 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov ŠKP Bratislava (15:8) 32:22
08. 02. 2015 17:00 DHC Slavia Praha HK Slovan Duslo Šaľa (18:9) 33:20
18. 02. 2015 17:30 Iuventa Michalovce SHK Veselí nad Moravou (16:8) 38:25
23. 01. 2016 16:30 HC Plzeň Sokol Písek (12:6) 22:18
23. 01. 2016 17:30 DHK Zora Olomouc Iuventa Michalovce (12:17) 23:35
23. 01. 2016 17:30 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Sokol Poruba (5:9) 12:24
23. 01. 2016 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa SHK Veselí nad Moravou (14:11) 27:20
23. 01. 2016 18:00 ŠKP Bratislava HC Zlín (15:15) 23:26
24. 01. 2016 17:00 DHC Slavia Praha HK Slávia Partizánske (16:13) 30:25
15. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
13. 02. 2015 HC Zlín DHC Slavia Praha (9:10) 21:19
13. 02. 2015 18:30 DHC Sokol Poruba SHK Veselí nad Moravou (12:11) 28:22
14. 02. 2015 15:00 HK Slovan Duslo Šaľa Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (18:8) 35:20
14. 02. 2015 15:00 Sokol Písek DHK Baník Most (12:16) 22:31
14. 02. 2015 17:30 DHK Zora Olomouc Iuventa Michalovce (15:18) 29:34
14. 02. 2015 19:15 ŠKP Bratislava HK Slávia Partizánske (4:15) 13:35
12. 12. 2015 17:30 Iuventa Michalovce ŠKP Bratislava (21:6) 43:14
27. 01. 2016 17:00 HC Zlín DHC Slavia Praha (11:11) 23:24
27. 01. 2016 18:00 DHK Baník Most HC Plzeň (19:7) 36:15
27. 01. 2016 18:00 Sokol Písek DHC Sokol Poruba (10:19) 20:37
27. 01. 2016 18:00 DHK Zora Olomouc Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (12:8) 24:18
27. 01. 2016 18:00 HK Slávia Partizánske HK Slovan Duslo Šaľa (11:8) 25:23
16. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
21. 02. 2015 17:30 Iuventa Michalovce DHC Sokol Poruba (14:12) 29:23
21. 02. 2015 17:30 HK Slávia Partizánske HK Slovan Duslo Šaľa (10:12) 23:23
21. 02. 2015 18:00 DHK Baník Most DHK Zora Olomouc (17:10) 32:20
21. 02. 2015 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HC Zlín (8:15) 16:27
22. 02. 2015 17:00 SHK Veselí nad Moravou ŠKP Bratislava (14:8) 32:16
22. 02. 2015 18:30 DHC Slavia Praha Sokol Písek (12:9) 24:20
30. 01. 2016 15:00 ŠKP Bratislava DHK Zora Olomouc (11:15) 27:31
30. 01. 2016 17:30 HC Plzeň SHK Veselí nad Moravou (7:16) 20:29
30. 01. 2016 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa HC Zlín (12:13) 29:22
30. 01. 2016 18:00 DHC Sokol Poruba DHK Baník Most (11:11) 27:27
31. 01. 2016 17:00 DHC Slavia Praha Iuventa Michalovce (14:8) 24:19
03. 03. 2016 17:30 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov Sokol Písek (18:7) 28:18
17. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
22. 11. 2014 15:00 Sokol Písek Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (9:8) 26:16
28. 02. 2015 17:30 DHK Zora Olomouc DHC Slavia Praha (14:14) 24:33
28. 02. 2015 18:00 DHK Baník Most Iuventa Michalovce (13:7) 27:19
28. 02. 2015 18:00 ŠKP Bratislava DHC Sokol Poruba (10:16) 14:32
01. 03. 2015 15:00 HK Slovan Duslo Šaľa SHK Veselí nad Moravou (18:12) 34:27
01. 03. 2015 15:00 HC Zlín HK Slávia Partizánske (10:13) 18:19
05. 02. 2016 18:00 DHK Baník Most Sokol Písek (17:7) 39:14
06. 02. 2016 17:00 SHK Veselí nad Moravou DHC Sokol Poruba (15:14) 28:28
06. 02. 2016 17:30 DHK Zora Olomouc DHC Slavia Praha (6:18) 18:33
06. 02. 2016 17:30 Iuventa Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa (19:15) 34:25
06. 02. 2016 18:00 HK Slávia Partizánske HC Plzeň (12:7) 26:16
06. 02. 2016 18:00 ŠKP Bratislava Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (9:13) 24:23
18. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
04. 03. 2015 18:00 DHC Sokol Poruba HK Slovan Duslo Šaľa (14:12) 31:23
05. 03. 2015 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHK Zora Olomouc (9:16) 19:32
07. 03. 2015 17:00 SHK Veselí nad Moravou HC Zlín (11:12) 21:23
07. 03. 2015 17:30 Iuventa Michalovce ŠKP Bratislava (21:10) 45:18
07. 03. 2015 18:00 HK Slávia Partizánske Sokol Písek (18:10) 29:22
08. 03. 2015 18:00 DHC Slavia Praha DHK Baník Most (11:10) 23:29
13. 02. 2016 15:00 HK Slovan Duslo Šaľa DHK Zora Olomouc (19:12) 36:25
13. 02. 2016 15:00 Sokol Písek SHK Veselí nad Moravou (9:14) 22:28
13. 02. 2016 17:30 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHK Baník Most (8:20) 24:40
13. 02. 2016 18:00 DHC Sokol Poruba HK Slávia Partizánske (11:9) 21:16
14. 02. 2016 16:30 HC Plzeň HC Zlín (12:11) 18:23
14. 02. 2016 17:00 DHC Slavia Praha ŠKP Bratislava (21:11) 37:22
19. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
20. 02. 2015 18:00 Sokol Písek SHK Veselí nad Moravou (18:12) 37:27
05. 03. 2015 17:00 DHC Slavia Praha Iuventa Michalovce (12:15) 24:27
11. 03. 2015 HC Zlín DHC Sokol Poruba (12:13) 26:27
13. 03. 2015 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa ŠKP Bratislava (21:8) 39:18
13. 03. 2015 18:00 DHK Baník Most Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (19:8) 34:17
13. 03. 2015 18:00 DHK Zora Olomouc HK Slávia Partizánske (12:11) 22:18
20. 02. 2016 16:30 HC Zlín DHC Sokol Poruba (12:19) 27:33
20. 02. 2016 17:00 SHK Veselí nad Moravou DHK Baník Most (8:14) 15:35
20. 02. 2016 17:30 Iuventa Michalovce HC Plzeň (21:8) 41:17
20. 02. 2016 18:00 HK Slávia Partizánske Sokol Písek (12:11) 31:20
20. 02. 2016 18:00 ŠKP Bratislava HK Slovan Duslo Šaľa (10:15) 22:35
21. 02. 2016 17:00 DHC Slavia Praha Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (16:7) 25:15
20. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
28. 03. 2015 15:00 ŠKP Bratislava HC Zlín (10:17) 27:28
28. 03. 2015 17:00 SHK Veselí nad Moravou DHK Zora Olomouc (14:14) 21:30
28. 03. 2015 17:30 Iuventa Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa (16:13) 30:25
28. 03. 2015 18:00 DHC Sokol Poruba Sokol Písek (21:6) 36:16
28. 03. 2015 18:00 HK Slávia Partizánske DHK Baník Most (10:12) 19:19
28. 03. 2015 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov DHC Slavia Praha (10:13) 20:28
27. 02. 2016 15:00 Sokol Písek HC Zlín (12:12) 22:31
27. 02. 2016 18:00 DHK Baník Most HK Slávia Partizánske (14:9) 31:16
27. 02. 2016 18:00 DHC Sokol Poruba Iuventa Michalovce (8:12) 25:25
28. 02. 2016 10:30 HC Plzeň DHK Zora Olomouc (8:10) 16:24
28. 02. 2016 17:30 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov SHK Veselí nad Moravou (12:14) 21:24
25. 04. 2016 17:30 HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slavia Praha (11:12) 25:25
21. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
04. 04. 2015 Iuventa Michalovce Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (15:9) 29:18
04. 04. 2015 DHK Baník Most SHK Veselí nad Moravou (16:10) 31:20
04. 04. 2015 DHC Slavia Praha HK Slávia Partizánske (18:15) 37:30
04. 04. 2015 Sokol Písek ŠKP Bratislava (19:10) 35:16
04. 04. 2015 HC Zlín HK Slovan Duslo Šaľa (13:14) 27:28
04. 04. 2015 DHK Zora Olomouc DHC Sokol Poruba (10:16) 21:35
04. 03. 2016 17:00 HC Zlín DHK Baník Most (6:14) 14:30
04. 03. 2016 17:30 Iuventa Michalovce Sokol Písek (20:11) 36:18
04. 03. 2016 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov (16:8) 30:18
04. 03. 2016 18:00 HK Slávia Partizánske SHK Veselí nad Moravou (16:15) 26:23
04. 03. 2016 18:00 DHK Zora Olomouc DHC Sokol Poruba (15:17) 22:22
04. 03. 2016 18:00 ŠKP Bratislava HC Plzeň (13:13) 30:23
22. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
04. 04. 2015 Iuventa Michalovce HC Zlín (13:9) 35:21
11. 04. 2015 HK Slovan Duslo Šaľa Sokol Písek (17:13) 36:22
11. 04. 2015 DHC Sokol Poruba DHK Baník Most (15:10) 24:23
11. 04. 2015 SHK Veselí nad Moravou DHC Slavia Praha (14:15) 25:31
11. 04. 2015 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HK Slávia Partizánske (11:12) 21:25
11. 04. 2015 ŠKP Bratislava DHK Zora Olomouc (9:19) 17:37
26. 03. 2016 15:00 Sokol Písek DHK Zora Olomouc (13:11) 22:21
26. 03. 2016 17:00 SHK Veselí nad Moravou HC Zlín (18:9) 33:21
26. 03. 2016 17:30 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HK Slávia Partizánske (13:17) 25:32
26. 03. 2016 18:00 DHK Baník Most Iuventa Michalovce (15:15) 25:30
26. 03. 2016 18:00 DHC Sokol Poruba ŠKP Bratislava (21:3) 34:12
25. 04. 2016 17:30 HC Plzeň DHC Slavia Praha (11:9) 17:28
23. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
02. 04. 2016 16:00 HC Zlín HK Slávia Partizánske (11:7) 26:18
02. 04. 2016 17:30 Iuventa Michalovce SHK Veselí nad Moravou (17:13) 29:22
02. 04. 2016 17:30 DHK Zora Olomouc DHK Baník Most (12:17) 24:33
02. 04. 2016 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa HC Plzeň (18:10) 36:22
02. 04. 2016 18:00 ŠKP Bratislava Sokol Písek (12:12) 30:25
25. 04. 2016 17:29 DHC Slavia Praha DHC Sokol Poruba (12:7) 21:18
24. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
09. 04. 2016 17:00 SHK Veselí nad Moravou DHK Zora Olomouc (11:13) 26:22
09. 04. 2016 17:30 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HC Zlín (4:10) 17:23
09. 04. 2016 18:00 DHK Baník Most ŠKP Bratislava (22:10) 39:17
09. 04. 2016 18:00 DHC Sokol Poruba HK Slovan Duslo Šaľa (10:13) 19:22
09. 04. 2016 18:00 HK Slávia Partizánske Iuventa Michalovce (12:16) 22:30
25. 04. 2016 17:24 Sokol Písek DHC Slavia Praha (9:12) 22:34
25. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
19. 02. 2016 17:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov HC Plzeň (11:9) 24:23
16. 04. 2016 17:30 Iuventa Michalovce HC Zlín (15:8) 32:16
16. 04. 2016 17:30 DHK Zora Olomouc HK Slávia Partizánske (14:8) 24:19
16. 04. 2016 18:00 HK Slovan Duslo Šaľa Sokol Písek (18:12) 39:25
16. 04. 2016 18:00 ŠKP Bratislava SHK Veselí nad Moravou (16:16) 32:32
25. 04. 2016 17:22 DHC Slavia Praha DHK Baník Most (11:13) 29:22
26. Kolo
Čas Domácí Hosté Poločas Výsledek
23. 04. 2016 16:00 HC Zlín DHK Zora Olomouc (16:7) 29:15
23. 04. 2016 18:00 DHK Baník Most HK Slovan Duslo Šaľa (18:11) 28:24
23. 04. 2016 18:00 DHC Sokol Poruba HC Plzeň (18:9) 34:16
23. 04. 2016 18:00 HK Slávia Partizánske ŠKP Bratislava (19:11) 33:20
23. 04. 2016 18:00 Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov Iuventa Michalovce (7:17) 20:34
24. 04. 2016 SHK Veselí nad Moravou DHC Slavia Praha (12:16) 26:34

Hlavní patneři

Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Adidas
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Patneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kompresory a chlazení s.r.o.
Faltus - sítotisk, s.r.o.
Kordárna
Osamtrade
Siempelkamp
Branopac cz
2G
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální patneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem