SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
17.10.2019

Všechny týmy Veselanek hrají v sobotu doma

Pořádnou porci házené si mohou v sobotu vychutnat fanoušci SHK Veselí nad Moravou. Ve veselské sportovní hale se totiž postupně představí všechny 4 týmy.

Nejprve se představí v Jihomoravské lize mladší žačky, které od 9.30 hostí Měnín. Hned po nich nastoupí od 11 hodin na palubovku starší žačky. V utkání Jihomoravské ligy se utká domácí výběr s Újezdem u Brna. V obou případech jsou domácí hráčky favoritkami. Následně od 13 hodin přivítají prvoligové starší dorostenky SHK Veselí nad Moravou Baník Most. Tento zápas slibuje určitě zajímavou podívanou. Hlavní magnet víkendu, tedy zápas žen, začne v 17 hodin.

Zatímco před týdnem odjížděly ženy SHK Veselí nad Moravou na palubovku pražské Slavie v roli outsidera, nyní se od nich očekává, že v domácím prostředí získají v duelu s Dunajskou Stredou oba body.
„Jsme i nadále v hodně oslabené sestavě, v zápase s Dunajskou Stredou bereme ale pouze výhru. Věřím, že alespoň některé ze zraněných hráček se dají do soboty do pořádku a budou moci nastoupit,“ uvedl kouč Veselanel Ľuboš Hudák.
Po několikaměsíčním odpočinku se k házené vrátila spojka Dagmar Lukšíková. Pro zápas s Dunajskou Stredou, ale určitě ještě nebude k dispozici. „Bohužel si natrhla stehenní sval,“ vysvětlil kouč SHK Veselí nad Moravou.

Hlavní partneři

Omina sport
VEOS
VHS Břeclav
Salix International
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
DuoLife
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem