SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
20.01.2018

Nevýrazný výkon v Trenčíně, Panenky přivezly oba body se štěstím

Před zápasem kouč Veselí Ľuboš Hudák varoval své hráčky, že duel v Trenčíně určitě nebude tak snadnou záležitostí, jak předchozí derby v Hodoníně. Sám přitom ale zřejmě netušil, jak moc byl blízko pravdy. Domácí celek byl Panenkám velmi vyrovnaným soupeřem a velkou část zápasu byl dokonce ve vedení.

HK AS Trenčín – SHK Veselí nad Moravou 23:24 (12:9)

Dva body za nejtěsnější možnou výhru vezou ze Slovenska domů házenkářky Veselí nad Moravou. V první půli měly sice navrch domácí Trenčíňanky, které po úvodním vedení Veselí (5:6, 7:9) otočily vývoj souboje a do šaten si nesly tříbrankovou výhodu. Ve druhém poločase ale ve 47. minutě zařídila hostujícímu celku vyrovnání Šustková a Veselanky překlopily vedení na svou stranu. Sedm minut před koncem vedly o tři branky 20:23 a zdálo se být rozhodnuto. Domácí hráčky ale zabojovaly a 45 sekund před koncem za stavu 23:24 šly do útoku. Půlminuty před koncem se dostala na pivotu k zakončení Zemanovičová, která minula branku hájenou Adélou Hřebejkovou. Veselanky pak už jen balón podržely až do závěrečného hvizdu.

Veselí: Lekešová, Hřebejková, Beranová – Olšovská 7/2, Zemčíková, Novotná 3/2, Lukšíková 2, Slováková, Vinklárková 2, Šustková 5, Valovičová, Klimešová K., Klimešová A., Kutálková, Soldánová 4, Veselková 1.
Nejvíce branek Trenčína: Ušiaková 8, Rajnohová 7/1, Takáčová 4
Rozhodčí: Oťapka, Zubo.
Sedmičky: 2/1:6/4.
Vyloučení: 5:3.
204 diváků.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem