30.09.2017

Fantastický obrat mladších žaček

Ivančice, tedy svého zřejmě největšího soupeře v Jihomoravské lize mladších žaček, dnes přivítaly hráčky SHK Veselí nad Moravou. Úvod zápasu se našemu týmu moc nepovedl. Po 13 minutách totiž prohrával 1:7! Pak ale přišla pasáž, v níž je nařízeno osobní bránění v posledních 7 minutách prvního a v prvních 7 minutách druhého poločasu. Hned bylo poznat, že se náš tým této novince na tréninku hodně věnuje a najednou byl po této pasáži stav už jen 9:10. Naše děvčata a jeden chlapec se chytli a vyhráli pak už i zbývající klasickou pasáž utkání 6:3, celkově tak Veselí vyhrálo 15:13 a upevnilo si tak průběžnou první příčku.

SHK Veselí nad Moravou – HK Ivančice 15:13 (7:9)
Veselí: Kočišová – Zdeňková 5, Tinková 4, Janoušková 2, Zvonič 1, Jochová 3, Katzerová, Hadašová, Navrátilová.